Традиція приватних дитячих садків в Києві сягає майже шістдесяти років, адже п’ятдесят дев’ять років тому в цьому місті був створений перший приватний дитячий садок «Розумова ласка». Наразі багато закладів розташовані як і в місті Києві, так і на його околицях, і сучасні інвестиції в житло означають, що для дітей дошкільного віку є все більше приватних навчальних закладів. Приватні дитячі садки розташовані не близько один від одного, але таким чином, щоб забезпечити доступ мешканцям різних частин міста.

Приватні київські садочки зазвичай відкриті з 7 до 17, але деякі заклади пропонують можливість залишити дітей до 19 вечора за додаткову плату. Більшість приватних дошкільних закладів пропонують на веб сайті I-school.kiev.ua адаптаційні заняття для майбутніх дошкільнят, які допомагають дітям звикнути до нового місця.

Деякі приватні дитячі садки в Києві мають розгалужену базу в місті у вигляді декількох закладів, розташованих у різних частинах міста. Це означає великий розвиток торгових точок. Через високий рівень забруднення повітря у Києві багато приватних дитячих садків обладнані очисниками повітря та зволожувачами повітря, які гарантують дітям здорову атмосферу для навчання.

Серед закладів Києва є багато приватних дитячих садків де вивчають англійську мову. Двомовне виховання з раннього віку з’являється у пропозиції дитячого садка через зростаючий інтерес батьків, які хочуть забезпечити найкращий рівень навчання іноземної мови для своїх дітей. Вихователі в київських приватних садочках спілкуються з дітьми англійською мовою під час щоденних занять, таким чином діти вчаться спілкуватися іноземною мовою навіть під час ігор.

Багато київських садків обладнані інтерактивними кімнатами, в яких для навчання використовуються планшети, інтерактивні дошки, мультимедійні килимки, мультимедійні столи, а це означає, що приватні садки використовують сучасні технологічні можливості для ваших дітей.