Асенізатор – це транспортний засіб, призначений для відкачування й транспортування рідких відходів, таких як стічні води та нечистоти з вигрібних ям, септиків, каналізаційних та некалізаційних систем. Завдяки асенізаторам, забезпечується підтримка чистоти і санітарії в різних куточках нашої країни.

Чому варто купити асенізатор?

Купити асенізатор для підприємств та комунальних служб, які займаються очищенням та утилізацією рідких відходів – означатиме значно полегшати їх роботу. Сучасні асенізатори обладнані потужними насосами та місткими резервуарами, що дозволяє швидко та ефективно відкачувати великі обсяги рідких відходів. Потужність двигуна асенізаторної машини повинна складати не менш ніж 130 к.с.

Завдяки автоматизованим системам, процес відкачування й транспортування відходів значно прискорюється, що знижує витрати на робочу силу та експлуатацію техніки. Місткість цистерни асенізатора становить 3,7-17 куб. м., а швидкість наповнення цистерни складає від 5 до 15 хвилин.

Максимальною глибиною всмоктування є 4,5 м, що дозволяє ретельно очищувати простір.

Використання асенізаторів допомагає підтримувати високий рівень гігієни та санітарії, що особливо важливо в густонаселених районах.

Як вибрати та купити асенізатор?

Якщо ви вирішили асенізатор купити від виробника ViVa, варто врахувати декілька ключових факторів:

  • Об’єм резервуара: Залежно від потреб вашого підприємства або громади, обирайте асенізатор з відповідним об’ємом резервуара для збору відходів.
  • Потужність насосу: Потужний насос забезпечує швидке та ефективне відкачування рідких відходів навіть з глибоких резервуарів.
  • Маневреність та прохідність: Важливо обрати модель асенізатора, яка зможе працювати в умовах обмеженого простору та в умовах складної місцевості.

Де купити асенізатор?

В Україні існує багато компаній, що пропонують асенізатори для продажу. Ви можете знайти нові та вживані моделі на різних онлайн платформах та у дилерів. При виборі продавця звертайте увагу на його репутацію, наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Асенізатор купити: на що звернути увагу?

Перед тим як купити асенізатор, важливо:

  1. Перевірити технічні характеристики: уважно ознайомтеся з технічними параметрами обраної моделі, щоб переконатися, що вона відповідає вашим потребам.
  2. Оцінити стан вживаних моделей: якщо ви обираєте вживаний асенізатор, ретельно перевірте його технічний стан та наявність всіх необхідних документів.
  3. Порівняти ціни: різні моделі та продавці можуть пропонувати асенізатори за різними цінами. Порівняйте пропозиції, щоб знайти оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості.

Асенізатор – це необхідний автомобіль для управління рідкими відходами та підтримки санітарних норм у навколишньому середовищі. При виборі асенізатора також звертайте увагу на його технічні можливості та фактичний стан, щоб забезпечити тривалу та безперебійну експлуатацію техніки.